Yhteystiedot

 

 

Perheentalo -yhteistyö

Pohjolankatu 6 L6, 74100 Iisalmi

Perheentalo -yhteistyön johtaja/Perheet Keskiöön -hankkeen järjestöagentti

Sinikka Roth
040 743 1773
sinikka.roth@perheentalo.fi

koordinaattori Sirkku Nevalainen (sij.)
040 192 0112                                                      sirkku.nevalainen@perheentalo.fi                                     

toiminnanohjaaja Mira Kärnä (sij.)
040 581 7117
mira.karna@perheentalo.fi


Mannerheimin Lastensuojeluliiton Iisalmen yhdistys ry

Puheenjohtaja Maija Kahelin

Perhekeskus Onni ja Ilona
Pohjolankatu 6 L 6
74100 Iisalmi

 

 

Lastu – Vammaisten lasten perheiden tukimallit -levittämishanke http://www.savas.fi/fi/kehittamistoiminta/#lastu                            
Projektikoordinaattori                                                                                     

Maarit Mykkänen                                                                                                         
Pohjolankatu 6 L 6, 74100 IISALMI
puh. 044 430 6300
maarit.mykkanen@savas.fi

 

 

Ylä-Savon Ensi- ja turvakotiyhdistys ry

Perhetupa Väkkärä

Louhenkatu 17 a 19, 74100 Iisalmi

Puheenjohtaja Eveliina Virkkunen

 

toiminnanjohtaja/Avopalveluohjaaja
Erja Heiskanen
050 371 4208
erja.heiskanen@ylasavonensijaturvakoti.fi

avopalveluohjaaja Kirsi Koivistoinen
0503714207
kirsi.koivistoinen@ylasavonensijaturvakoti.fi

Päiväryhmätoiminta Pampula

vastaava ohjaaja Piia Savolainen
044 9792155
piia.savolainen@ylasavonensijaturvakoti.fi

ohjaaja Sanna Kokkoniemi
044 9776385
sanna.kokkoniemi@ylasavonensijaturvakoti.fi


 

Iisalmen Pelastakaa Lapset ry

Puheenjohtaja Päivi Korolainen

Pohjolankatu 6 L 6

74100 Iisalmi