Yhteystiedot

 

 

Perheentalo -yhteistyö

 

Pohjolankatu 6 L 6, 74100 Iisalmi

Perheentalo -yhteistyön johtaja 
Sinikka Roth
040 743 1773
sinikka.roth@perheentalo.fi

 

toiminnanohjaaja Annika Luokkanen
040 581 7117
annika.luokkanen@perheentalo.fi

 

toiminnanohjaaja Riikka Kainulainen
040 192 0112
riikka.kainulainen@perheentalo.fi

 


Mannerheimin Lastensuojeluliiton Iisalmen yhdistys ry

Puheenjohtaja Wilhelmina Pyykönen

Perhekeskus Onni ja Ilona
Pohjolankatu 6 L 6
74100 Iisalmi

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

Ylä-Savon Ensi- ja turvakotiyhdistys ry

Perhetupa Väkkärä

Savonkatu 13
74100 Iisalmi

Puheenjohtaja Eveliina Virkkunen

toiminnanjohtaja/Avopalveluohjaaja
Erja Heiskanen
050 371 4208
erja.heiskanen@ylasavonensijaturvakoti.fi

avopalveluohjaaja Laura Kumpulainen
050 371 4207

laura.kumpulainen@ylasavonensijaturvakoti.fi

 

Päiväryhmätoiminta Pampula

vastaava ohjaaja Riitta Kauhanen
044 9776385
riitta.kauhanen@ylasavonensijaturvakoti.fi

ohjaaja Sirpa Martikainen
044 9776385
sirpa.martikainen@ylasavonensijaturvakoti.fi

 

 

Iisalmen Pelastakaa Lapset ry

Puheenjohtaja Päivi Korolainen

Perhekeskus Onni ja Ilona
Pohjolankatu 6 L 6
74100 Iisalmi