Yhteystiedot

 

 

 

 

 

 

 

 

Perheentalo -yhteistyö

 

Pohjolankatu 6 L6, 74100 Iisalmi

Perheentalo -yhteistyön johtaja/Perheet Keskiöön -hankkeen järjestöagentti Sinikka Roth
040 743 1773
sinikka.roth@perheentalo.fi

koordinaattori Sirkku Nevalainen (sij.)
040 192 0112                                                      sirkku.nevalainen@perheentalo.fi                                    

toiminnanohjaaja Annika Luokkanen (sij.)
040 581 7117
annika.luokkanen@perheentalo.fi


Mannerheimin Lastensuojeluliiton Iisalmen yhdistys ry

Puheenjohtaja Maija Kahelin

Perhekeskus Onni ja Ilona
Pohjolankatu 6 L 6
74100 Iisalmi

 

                           

 

 

Ylä-Savon Ensi- ja turvakotiyhdistys ry

Perhetupa Väkkärä

Savonkatu 13, 74100 Iisalmi

Puheenjohtaja Eveliina Virkkunen

 

toiminnanjohtaja/Avopalveluohjaaja
Erja Heiskanen
050 371 4208
erja.heiskanen@ylasavonensijaturvakoti.fi

 

Päiväryhmätoiminta Pampula

vastaava ohjaaja Piia Savolainen
044 9792155
piia.savolainen@ylasavonensijaturvakoti.fi

ohjaaja Riitta Kauhanen
044 9776385
riitta.kauhanen@ylasavonensijaturvakoti.fi


 

Iisalmen Pelastakaa Lapset ry

Puheenjohtaja Päivi Korolainen

Pohjolankatu 6 L 6

74100 Iisalmi